Meine Jansma en Rosa Verloop
Tijdens opening 5 juni 2015 van het festival Er hangt iets in de lucht werd de opening geopend door Rob Scholte. Meine Jansma ( een van de organisatoren ) had een idee waarin hij mijn oude nylon man graag wilde gebruiken daar gaat deze expo ook over. De installatie gaat over het weer waar van wetten en regels! en buiten dat wilt dit festival dat men als kunstenaar durft een ander met je werk een installatie te bouwen. Ik ben zeer te vreden met resultaat en trots.
Dit loopt nog tot en met 28 jni 2015 http://www.erhangtietsindelucht.nl met mooie performances en van alles kijk naar het programma!!
Tijdens http://www.erhangtietsindelucht.nl/agenda/waan-van-de-nacht/ komt Oma ook weer even tot leven. vanaf 23 uur tussen het al bestaande programma , dit is extra ingelast. Ik had al eerder in week 1 een performance gedaan met oma en nu nog een keer.
https://www.youtube.com/watch?v=SCyl1LMnRjs
https://www.youtube.com/channel/UCB-Nv7bzHz4Isvb7RxAWyKQ voor andere indrukken van week 1.
Twee mooie foto's van fotograaf Ben Nienhus!!
recht rosa verloop , midden Rob Scholte en net links Meine Jansma
de mens, de wet, samen leven een kunst
goede bedoelingen
het gewone
nagenoeg verloren in
gestolde zekerheden
eindeloos woud van regels
westers denken
emotie hopeloos
gerationaliseerd
systemen
samen leven
kunst
het gewone
de liefde
onontbeerlijke grond
wet
overleven
Meine